W repertuarze:

           szczegóły w repertuarze

 

           szczegóły w repertuarze

 

 

           szczegóły w repertuarze

 

Kobiety Mafii 2

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

26 lutego: 20:30

27 lutego: 18:00, 20:30

28 lutego: 18:00 20:30

1 marca: 18:00, 20:30

2 marca: 18:00, 20:30

3 marca: 18:00, 20:30

 5 marca: 18:00

6 marca: 18:00

8 marca: 18:00

9 marca: 20:00

10 marca: 18:00

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D PL

ograniczenia: 15+

czas trwania: b/d

 


Mia i biały lew

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o imieniu Charlie. Tak zaczyna się historia zdumiewającej przyjaźni między dziewczynką i wyjątkowym zwierzęciem, którzy wspólnie wychowują się w najbardziej malowniczym zakątku Ziemi. Kiedy Mia kończy 14 lat, a Charlie dorasta i staje się potężnym lwem, jej ojciec podejmuje dramatyczną decyzję. Dziewczynka będzie musiała pożegnać się ze swoim dzikim przyjacielem raz na zawsze. Mia za nic w świecie nie chce na to pozwolić. Próbując uratować Charliego, decyduje się na ucieczkę w nieznane. Wspólnie z białym lwem opuszcza rodzinną farmę i wyrusza na poszukiwanie nowego domu dla przyjaciela. Tak oto zaczyna się decydujący test ich przyjaźni i najbardziej niesamowita przygoda w życiu Mii i potężnego króla zwierząt.

5 marca: 16:00

6 marca: 16:00

8 marca: 16:00

10 marca: 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D dubbing

ograniczenia: 7+

czas trwania: 1h38


Prodigy. Opętany

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Sarah (Taylor Schilling) niepokoi się dziwnym zachowaniem swego ośmioletniego syna. Pozornie Miles (Jackson Robert Scott) nie różni się od innych chłopców w tym wieku, a jednak może stanowić poważne zagrożenie dla całej rodziny. Sarah podejrzewa, że za tą mroczną przemianą stoją nadprzyrodzone siły. Pragnąc za wszelką cenę chronić syna, postanawia rozwikłać zagadkę jego opętania. Okazuje się, że wyjaśnienie tkwi w przeszłości, a wyprawa w minione lata to rajd po świecie nieznającym granicy między wyobraźnią a rzeczywistością. Czego dowie się Sarah i czy uda jej się ocalić Milesa?

5 marca: 20:30

6 marca: 20:30

8 marca: 20:30

10 marca: 20:30

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D napisy

ograniczenia: 15+

czas trwania: 1h32'


Chłopiec z burzy

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Kilkuletni Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone ma­lutkie pelikany. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca, pełna humoru i przygód opowieść o przyjaźni chłopca z jednym z pelikanów, zwanym Panem Percivalem. Historia o tym, jak wiele potrafią sobie dać i jak wiele mogą się od siebie nauczyć. Mozolna nauka latania, walka z kłusownikami polującymi na nadmorskie ptaki i niekończące się wspólne wygłupy, zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem a zwierzęciem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży. Czy ich przyjaźń jest w stanie przetrwać? Po wielu latach zamożny biznesmen Michael Kingsley (Geoffrey Rush) powraca w rodzinne strony, by opowiedzieć swojej ukochanej wnuczce o niezwykłym przyjacielu z dzieciństwa. Stojąc u progu życiowych podsumowań rozumie, że to nie rodzinna fortuna, ale ta niezwykła opowieść jest czymś najcenniejszym, co może przekazać Madeline.

12 marca: 16:00

13 marca: 16:00

14 marca: 16:00

15 marca: 16:00

16 marca: 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D dubbing

ograniczenia: 7+

czas trwania: 1h39

 


Diablo. Wyścig o wszystko

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Chłopak postanawia wykorzystać swój talent i brać udział w nielegalnych rajdach. Brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max. Proponuje chłopakowi udział w legendarnym wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy zmagań jest tytuł „Diablo” i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy,pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.

12 marca: 18:00

13 marca: 18:00

14 marca: 18:00

15 marca: 18:00

16 marca: 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D PL

ograniczenia: 12+

czas trwania: 1h50

 


Zakon Świętej Agaty

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Mary (debiutująca na dużym ekranie Sabrina Kern) – młoda, ciężarna kobieta szuka schronienia w klasztorze na prowincji stanu Georgia. Zakonnice przyjmują ją i obiecują pomoc, ale w zamian oczekują bezwzględnego przestrzegania reguł zgromadzenia i wyrzeknięcia się zepsucia, jakie niesie ze sobą „zewnętrzny świat”. Mary przystaje na te warunki, widząc w klasztorze idealne miejsce dla narodzin dziecka. Z czasem jednak to, co wydawało się bezpiecznym azylem, zaczyna odsłaniaćswoją prawdziwą, przerażającą naturę. Czy prześladowana przez widma przeszłości i niemogąca nikomu zaufać Mary, znajdzie w sobie siłę, by wyzwolić się spod kontroli demonicznej matki przełożonej (Carolyn Hennesy) i ocalić duszę swoją oraz nienarodzonego dziecka?

12 marca: 20:30

13 marca: 20:30

14 marca: 20:30

15 marca: 20:30

16 marca: 20:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D napisy

ograniczenia: 15+

czas trwania: 1h30

 


Robaczki z Zaginionej Dżungli

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Kiedy mała biedronka zostaje uwięziona w tekturowym pudle i wysyłana na Karaiby, jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować. Gdy po wielu trudach przybywa na miejsce, z zaskoczeniem odkrywa, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych. Niestety wszystkim im zagraża firma budowlana, planująca wycinkę dżungli. Ale od czego są przyjaciele? Z pomocą starych kumpli, którzy przybywają z odsieczą, kolorowa załoga robaczków opracowuje niezwykły plan uratowania lasów deszczowych. 

19 marca: 16:00

20 marca: 16:00

21 marca: 16:00

22 marca: 16:00

23 marca: 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D jęz. owadzi

ograniczenia: 5+

czas trwania: 1h39

 


Córka trenera

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Upalne lato. Maciej Kornet (Jacek Braciak) podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią (Karolina Bruchnicka). Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. Chciałby aby była najlepsza. On jest dla niej całym światem. Do czasu, gdy dołącza do nich Igor (Bartłomiej Kowalski), dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej Kornet zacznie trenować. Dzięki niemu Wiktoria otworzy się na nowe doznania. Pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość. Cała trójka wyruszy w długą podróż rozklekotanym vanem, podczas której każdy będzie chciał osiągnąć swój cel

19 marca: 18:00

20 marca: 18:00

21 marca: 18:00

22 marca: 18:00

23 marca: 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D pl

ograniczenia: 15+

czas trwania: 1h33

 


 

Green Book

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Tony, drobny cwaniaczek z Bronxu, z nadzieją na zgarnięcie konkretnej sumki, zatrudnia się jako szofer wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli. Ich wspólna, pełna przygód podróż stanie się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

19 marca: 20:00

20 marca: 20:00

21 marca: 20:00

22 marca: 20:00

23 marca: 20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D napisy

ograniczenia: 15+

czas trwania: 2h10

 


Romeo i Julia - Retransmisja z Teatru Francuskiego

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Legendarny dramat światowego repertuaru po setkach lat, jakie upłynęły od jego napisania i wielu różnorodnych interpretacjach, jakim był poddawany, stał się wzorcem historii miłości absolutnej. Jednak ujęcie Érica Rufa, reżysera paryskiego spektaklu, dalekie jest od romantycznego odczytania, do którego „Romeo i Julia” zwykle jest sprowadzany. Zastępca dyrektora Komedii Francuskiej, związany z tym teatrem od 1993 roku, stara się pokazać, że w dramacie Szekspira chodzi o coś więcej, niż tylko o tragedię miłości młodych kochanków i nienawiści bogatych rodów z Werony. „Wytwory zbiorowej wyobraźni dotyczące znanego repertuaru fascynują mnie” – komentuje Éric Ruf. Próbując zrozumieć przyczyny romantycznej wizji dramatu, odkrył: „coś w rodzaju ducha zabawy, mit, tak obecny w umysłach ludzi, że stał się samonapędzającym i koncentrującym się na sobie”. Rzeczywiście, ta tragedia, która zawiera kilka uroczych momentów komediowych, to gra kontrastów, przeciwstawiająca naiwność miłości nastolatków nienawiści napędzającej przemoc między Montekimi a Kapuletami. Jednak głębszy sens często nam umyka. Usytuowanie akcji pod palącym słońcem południa Włoch (po przeciwnej stronie niż Werona), w części świata, gdzie otaczające ubóstwo uwypuklało bogactwo nielicznych, gdzie obdrapane ściany świadczyły o utraconej świetności i gdzie irracjonalne lęki i powszechne przesądy pozostawały wciąż żywe, pomaga reżyserowi ukazać niezwykłe bogactwo języka Szekspira w całej jego szorstkości, bujności, dosadnej komiczności. Francuski przekład sztuki jest dziełem François-Victora Hugo, syna sławnego pisarza Victora Hugo.

Obsada:
Claude Mathieu jako Piastunka
Christian Blanc jako Pan Monteki
Elliot Jenicot jako Parys
Christian Gonon jako Tybalt
Serge Bagdassarian jako Ojciec Laurenty
Bakary Sangaré jako Ojciec Jan
Pierre Louis-Calixte jako Merkucjo
Gilles David jako Książę
Suliane Brahim jako Julia
Jérémy Lopez jako Romeo
Danièle Lebrun jako Pani Kapulet
Nazim Boudjenah jako Benwolio
Didier Sandre jako Pan Kapulet
Realizatorzy:
Inscenizacja i scenografia: Eric Ruf
Kostiumy: Christian Lacroix

 

24 marca: 18:15

 Bilety dostępne w kasie kina i sekretariacie śdk:

bilet normalny: 25zł

bilet ulgowy: 20zł

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D napisy

ograniczenia: 15+

czas trwania: 189 min

 


Corgi, psiak królowej

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgno­wana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie. Jednak pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności Rex traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska. Otoczony przez groma­dę twardych czworonogów, które z niejednego śmietnika kości żarły, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem: na kogo war­czeć, a komu pomerdać i jak pogonić kota kotu. Próbując odnaleźć drogę do domu, Rex odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.

26 marca: 16:00

27 marca: 16:00

28 marca: 16:00

29 marca: 16:00

 30 marca: 16:00 

31 marca: 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D dubbing

ograniczenia: 6+

czas trwania: 1h33

 


Całe szczęście

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkachnajpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie "sportowego trybu życia". Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć "Całe szczęście"?

26 marca: 18:00

27 marca: 18:00

28 marca: 18:00

29 marca: 18:00

 30 marca: 18:00 

31 marca: 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D PL

ograniczenia: 12+

czas trwania: 1h45

 


Premiera: Ciemno prawie noc

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor (Magdalena Cielecka). Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna. W trakcie prywatnego śledztwa Alicja – dość nieoczekiwanie – wpada na trop dramatycznych wydarzeń, które swój początek miały dekady temu. Dążąc do odkrycia prawdy, dziennikarka będzie musiała stawić czoła nowemu zagrożeniu oraz temu, przed czym uciekała przez całe dorosłe życie – tajemnicy swojego dzieciństwa i szokującym sekretom własnej rodziny. Z czasem ponura intryga kryminalna połączy w jedno zaginięcia dzieci, wojenną przeszłość, legendę zaginionego skarbu oraz losy samej Alicji, która na swojej drodze zmierzy się z czystym wcieleniem zła, jak i zyska sojuszników, stojących po stronie dobra. Mroczna i piękna sceneria miasta oraz okolic zamku Książ dopełniają świat barwnych i niebezpiecznych postaci, w którym nasza bohaterka przestaje oceniać rzeczywistość tak jak dotychczas….

26 marca: 20:00

27 marca: 20:00

28 marca: 20:00

29 marca: 20:00

 30 marca: 20:00 

31 marca: 20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D PL

ograniczenia: 15+

czas trwania: BD

 


Jak wytresować smoka 3

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Gdy Czkawka zmaga się zadaniami wodza Berk, Szczerbatek trafia na trop tajemniczej smoczycy.

3 kwietnia: 16:00

4 kwietnia: 16:00

5 kwietnia: 16:00

6 kwietnia: 16:00

7 kwietnia: 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D dubbing

ograniczenia: brak

czas trwania: 1h44

 


UWAGA: Kino zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze bez podania przyczyny, owe zmiany będą zaznaczone w repertuarze kina, prosimy o dokładne sprawdzanie repertuaru.

 

Design by FxDesign Rolety